Zen Estetik

Lara’da güzellik sektöründe profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam eden ZEN Estetik, kişisel bakımınız için güzelliğe giden yolda rehberiniz oluyor.

Beslenme ve diyet uzmanı ile sizlerle buluşan ZEN Estetik, kendinizi şımartacağınız; soğuk lipoliz, kavitasyon, D-finitive Evo, G5 selülit masajı, pasif jimnastik ve lenf drenajın yanı sıra lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj ve tırnak uygulamaları ile güzelliğinize A’dan Z’ye katkıda bulunuyor.

Konforlu ve hijyenik ortamında güler yüzlü hizmeti ile danışanlarını ağırlayan ZEN Estetik; Meb Onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursları ile de sektöre uzmanlar yetiştiriyor. Saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan danışanlarına saç ekimi hizmeti de sunan Zen Estetik, uzman doktor ekibiyle ve sağlık turizmi hizmetiyle; dolgu, botoks, ip askı, mezoterapi, PRP, HI-FU, medikal lipoliz, ozon terapi, damardan glutatyon, örümcek ağı gençlik aşısı gibi uygulamaların yanında plastik cerrahi operasyonlarla da hem yerli hem yapancı misafirlerini ağırlıyor.