Oteller

Deniz, kum ve güneşi, eşsiz coğrafyasında buluşturan Antalya, uluslararası standartlarda kaliteli ve güvenilir hizmet veren tatil köyleri ve otelleriyle, dünya çapında bir tatil cenneti. Antalya şehir merkezinde ve turizm beldelerinde yer alan donanımlı tesisler, lüks ve konforlu konaklama imkanlarıyla, misafirlerine benzersiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Oteller

Akvaryum berraklığındaki suları, el değmemiş güzellikteki bakir koyları, mavi bayraklı tertemiz plajları, eşsiz doğası, iklimi, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle muhteşem bir tatil cenneti olan Antalya, ziyaretçilerine çok çeşitli tatil olanaklarını bir arada sunuyor. Her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turist, düşlerindeki tatili gerçeğe dönüştürmek için Antalya’yı tercih ediyor.

Misafirlerine beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatan Antalya’daki tatil köyleri ve oteller, tesis olanakları, hizmet kaliteleri ve sahip oldukları yıldız sayısı ile dikkat çekiyor. Her bütçeye, zevk ve beğeniye uygun konaklama seçenekleri sunan, değişen misafir profiline, ihtiyaç ve isteklere yönelik farklı konseptleriyle ön plana çıkan oteller, misafirlerini lüks ve konforlu bir ortamda ağırlamayı amaçlayarak, sezon boyunca yüksek standartlarda hizmet veriyor.

640 km’lik sahil şeridi ile Akdeniz kıyılarının süsü olan Antalya’nın, dünyaca ünlü tatil beldelerinde konumlanan turistik tesisler, yeşil ve mavinin muhteşem bir uyumla iç içe geçtiği, doğaya uyumlu ve huzur dolu atmosferleriyle ön plana çıkıyor. Özel plajlarında, misafirlerinin sınırsızca deniz, kum ve güneş keyfi yaşamasını sağlayan oteller, alışveriş, SPA hizmetleri, animasyon, spor faaliyetleri, dalış eğitimleri, tekne turları, tarihi ve kültürel geziler gibi sundukları birbirinden cazip aktivite seçenekleri ve zengin alternatifler sayesinde, konuklarının tatilleri süresince, unutulmaz günler geçirmelerini sağlıyor. 

Aradığınız ister sakinlik ister hareketli bir tatil ister romantizm, isterse keşif ve macera olsun, Antalya otelleri, Akdeniz’in çarpıcı güzelliklerini ve baştan çıkaran doğasını deneyimlemeniz için tüm imkanlarıyla yanınızda oluyor. Kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissettiğiniz, hiç bitmesin dedirten anlar yaşayacağınız seçkin tatil köyleri ve oteller, dört mevsim sundukları cazip seçenekler ve erken rezervasyon fırsatları ile Antalya’yı, tüm dünyada en ideal tatil rotalarından biri haline getiriyor.