Tahal Kuyumculuk

Kuyum ve Pırlanta

İnsanlık tarihi kadar uzun bir geçmişe sahip olan mücevherler ve değerli taşlar, tarih boyunca her dönemde, güç ve ihtişamın sembolü olmayı başarmış. Taş, kemik, fildişi ve deniz kabuklarından yapılan takılarla süslenen insanoğlu, maden işçiliğinin başlamasıyla birlikte tunç, çelik, gümüş, bronz ve altın takıları kullanır hale gelmiş.

En önemli zenginlik simgesi olan mücevherler, prestij, üstünlük ve saygınlık belirtisi olarak değerlendirilirken, artan hammadde çeşitliliği sayesinde giderek daha çok yere ve kişiye ulaşmış.

Günümüzde çok farklı tasarım anlayışları ile kadın ve erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan mücevherler, özel davet ve etkinliklerin yanı sıra günlük hayatın da ayrılmaz bir parçası. Günün her saati şık, göz alıcı ve bakımlı görünmek, ruhunu ve tarzını takılarıyla dışarıya yansıtmak, kombinlerine hareket katmak isteyen herkes, mücevherlerin büyülü etkisinden faydalanıyor.

Sunduğu sınırsız alışveriş imkanlarıyla Antalya, pırlanta, kuyum ve mücevher sektörünün en güçlü temsilcilerine ev sahipliği yapıyor. Seçkin mücevher markaları, modernden klasiğe; her zevk ve beğeniye uygun koleksiyonlarıyla, son trendleri takip etmenizi ve sizi anlatan takılara sahip olmanızı sağlıyor. Şehrin dört bir yanına yayılan AVM’lerde ve işlek caddelerde yer alan kuyum ve pırlanta mağazalarında, kendiniz veya sevdikleriniz için ömür boyu yadigar kalacak en güzel mücevherleri bulabilirsiniz.