Dt. Gamze Çetin

Mutlu ve Sağlıklı Gülüşler

Dt. Gamze Çetin, 2019 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olarak, Antalya’da meslek hayatına başladı. Lisans eğitiminin son yıllarında, diş hekimliğinin birçok farklı alanına ilgisinin olduğunu keşfederek, mesleğinde genel diş hekimi olarak ilerlemeye karar veren Dt. Gamze Çetin, danışanlarına daha özel ve farklı tedaviler sunmayı hedefliyor.  

Güncel teknolojik gelişmelerle sürekli yenilenen bir bilim alanı olan diş hekimliğinde, danışanlarına en yeni tedavi tekniklerini uygulama gayretiyle çalışmalarını sürdüren Dt. Gamze Çetin, mezun olduğu yıldan itibaren bir yandan mesleğini icra ederken diğer yandan da aldığı özel kurs ve uluslararası eğitimlerle, mesleğine dair gelişmeleri takip ederek, kendisini sürekli geliştirmeye odaklanmıştır.

2021 -2022 döneminde bir süre mesleğine İstanbul Nişantaşı’nda devam eden Dt. Gamze Çetin, edindiği tecrübelerden sonra, yaşadığı şehir olan Antalya'ya dönerek özel butik muayenehanesini açtı. Çetin, burada; yenilikçi-bilimsel diş hekimliğini özel büyütme ve aydınlatmalar eşliğinde, danışanlarına keyifle sunmaktadır.

Hizmetler

Gülüş Tasarımı

Porselen- Kompozit Laminalar

Hollywood Smile

İmplant Cerrahileri

İmplantüstü Protezler

Zirkonya Restorasyonlar

E-max Restorasyonlar

Diş Beyazlatma

Diş Eti Tedavileri

Diş Taşı Temizliği

Kanal Tedavisi

Dolgu

Diş Çekimi

20’lik Diş Çekimi

Çocuk Diş Hekimliği

Botoks- Dermal Dolgu

Mezoterapi