Avis

Türkiye'de Araç Kiralama & Rent a Car Sektörünün Lideri

Sektörünün en büyük operasyonel rent a car markası olarak, 30 bini aşkın araçlık filomuzla her türden ihtiyaca uygun araç kiralama çözümleri sunuyoruz.

Koç Holding’in ilk otomotiv yatırımı olan Otokoç Otomotiv bünyesinde, sektöre giriş yaptığımız 1974 yılından bu yana güçlü finansal yapımız, Türkiye genelini kapsayan hizmet ağımız, deneyimli kadromuz, 7/24 tam destek hizmetlerimiz, hızlı ve yaygın ikame araç tedarik sürecimizle müşterilerimize en kaliteli araç kiralama hizmetini sağlıyoruz.

Avis Türkiye'de Araç Kiralamak Çok Kolay

Dakikalar içinde gerçekleştirilebilen Avis araç kiralama hizmetiyle, birçok marka ve model aracı kullanarak operasyonel ve kişisel ihtiyaçlara uygun çözümlere ulaşabilirsiniz. Avis’le araç kiralama işlemleri; mobil uygulama, internet sitesi, telefon numarası veya binlerce araç kiralama ofisi üzerinden hızlıca gerçekleştirilebilir. Şehir içi veya şehirler arası seyahatleriniz için araç kiralama işlemlerinizi ülkenin her yerindeki Avis Ofisleri’nden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden alış-iade ofisleri ve kiralama tarihi belirlendikten sonra uygun marka ve modeller arasından istediğiniz aracı tercih edebilirsiniz. Mobil uygulama ve web sitesi haricinde Avis ofisleri ve telefon numaraları üzerinden de kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Avis'in Benzersiz Kampanya ve Avantajlarını Keşfedin

Avis olarak müşterilerimizin araç kiralama ihtiyaçlarında tam ve eksiksiz hizmetler sunuyoruz. Her alanda müşterilerimizin memnuniyetlerine odaklı, ihtiyaçlarına özel, uygun fiyatlı ve avantajlı Avis rent a car seçeneklerimizle; hijyenik, güvenilir hizmetlerimiz ve dönemsel kampanya fırsatlarıyla keyifli bir seyahat sunmayı amaçlıyoruz.

Zengin Araç Filomuzla Hizmetinizdeyiz

Şehir dışına uzun seyahatler, iş gereklilikleri, şehir içinde konforlu ulaşım ya da keyifli bir hafta sonu kaçamağı… Araç kiralama hizmetleri kapsamında ihtiyaçlar herkese göre değişebilir. Bu nedenle Avis, müşterilerine birçok farklı kiralama seçeneği sunar. Yoğun bir günde ihtiyacınız olan küçük bir otomobilden, yolculuklarınızda üst düzey konforu dilediğiniz büyük araçlara; en keyifli tatillere çıkacağınız SUV araçlardan, yollarda özgürlüğü hissedeceğiniz premium araçlara kadar tüm ihtiyaçlarınızın karşılığını Avis’te bulabilirsiniz.

Siz de sektörün önde gelen araç kiralama şirketlerinden Avis’in ekonomik, konfor, prestij, premium, lüks ve van araçlarının uzun dönem, kurumsal araç kiralama, bireysel araç kiralama veya şoförlü araç kiralama ve transfer ayrıcalıklarını deneyimlemek için web sitesini ziyaret edebilir, kampanyalardan faydalanabilirsiniz!