White Pearl Güzellik Merkezi

Tepeden tırnağa tüm güzellik hizmetlerini sunan White Pearl, incinin asaletinden, değerinden, parlaklığından ve aşkından ilham alarak tüm kadınlara ve erkeklere inci gibi parlamayı vadediyor.

Profesyonel ve güler yüzlü ekibi, premium ürün kalitesi, farklı bakış açısı ve gelişimi destekleyen kurucuları ile güzellik anlayışını VIP hizmet ile birleştirip misafirlerine, hak ettikleri özeni göstermek için tüm enerjisini iş aşkı ile buluşturdu ve kısa sürede misafirleri tarafından büyük beğeni toplamayı başardı.

600 metrekareye kurulmuş olan güzellik merkezinde lazer epilasyondan cilt ve vücut bakımına, masajdan kuaför hizmetlerine, manikürden kalıcı makyaja kadar aklınıza gelebilecek neredeyse tüm güzellik uygulamaları mevcut.

Tüm misafirlerin keyifli vakit geçirebilmeleri için kuaför, cilt bakımı, Face fitness, kalıcı makyaj, masaj ve vücut bakımı, manikür ve pedikür bölümleri dışında minik misafirler için çocuk odası, gelin adayları için VIP bölümü, tesettürlü hanımlar için özel alan ve erkeklerin bakım yaptırabilecekleri berber salonu mevcuttur.

Profesyonel kadrosu İstanbul ve Ankara’nın en iyi uzmanlarından ve Vidal Sassoon Londra Kuaför Akademisi’nden eğitimlerini tamamlayarak size en iyi hizmet sunabilmek için güncel trendleri takip etmeye devam etmektedir.

Ulaşılabilir lüks konseptinde hizmet sunan White Pearl, Davines, Milkshake, Genosys, ph Formula, Luxio ve Thalgo gibi sadece premium marka ürünleri kullanmaktadır.

White Pearl ayrıca, botokssuz gençleştirme olarak adlandırılan Face Fitness uygulamasını sunan Türkiye’nin sayılı güzellik merkezlerinden olmanın  gururunu yaşıyor.

Güzellik merkezi, 2020 yılında Lifestyle & Beauty AWARDS tarafından ‘Antalya’nın En Lüks Güzellik Merkezi’ ve Altın Yıldız Ödülleri tarafından ‘En Kaliteli Güzellik Merkezi’ ödüllerine layık görüldü.