DinoPark

DinoPark Antalya, Kemer ilçesine bağlı Göynük’te, Antalya şehir merkezine yaklaşık 36 km. Kemer’e ise 9 km. uzaklıkta yer alıyor. Park, 30 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olup, konuklarını fıstık ve kızılçam ormanlarıyla kaplı yemyeşil bir atmosfer içerisinde ağırlıyor.

DinoPark’ta misafirler, milyonlarca yıl öncesine uzanan ve hafızalarda iz bırakan bir yolculuğa çıkıyor. Çünkü parkta, günümüzde ancak filmlerde ve belgesellerde görülebilen dinozorların birebir boyutlarda üretilen, hareket ve sesleri ile canlıymış hissini yaşatan maketleri bulunuyor.

DinoPark sadece çocuklar için değil büyükler için de dinozorları yakından görme fırsatının yanı sıra DinoPark, gezi parkuru, planetaryum, 7D sinema, fosil havuzu, tırmanma duvarı, survivor, havuz oyunları, çocuk atölyesi, mini hayvanat bahçesi ve trambolin gibi gün boyunca vakit geçirilebilecek ve keyif alınacak, macera ve eğlence dolu birçok aktivite seçeneği sunuyor

Parkın ferah ortamında, kır düğünü, doğum günü kutlamaları, toplu iş yemeği ve barbekü partisi gibi organizasyonlar da yapabilir, hafta sonu zengin bir menü eşliğinde ‘Pazar Brunch’ı ile Akdeniz’in muhteşem tabiatı içerisinde huzur dolu bir gün geçirebilirsiniz.