Bereket Evi

Tanışma, kız isteme, söz, nişan, kına organizasyonları, yemekli yemeksiz davetler, kurumsal firmalara özel toplantı organizasyonları zirai ilaç toplantıları, tohum, fide, gübre toplantıları, sektörel gelişim ve eğitim programları, parti toplantıları, gibi önemli günlere imza atan Bereket Evi, misafirlerinin en özel anlarında yanlarında oluyor.

Antalya’nın Aksu ilçesinde yer alan Bereket Evi, 3 katlı ve tam donanımlı bir kompleks ile evlilik seremonilerinden bayi toplantılarına; workshoplardan çocuklar için baby shower’lara kadar misafirlerine çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor. 3 kattan oluşan ve 3 kat da birbirini mimari şekilde tamamlayan işletme oldukça ferah ve samimi bir atmosfere sahip.

4 farklı kategoride hizmet veren Bereket Evi, Evlilik seremonileri kategorisi altında Tanışma, kız isteme ve söz, nişan, nikah seremonisi, kına organizasyonları düzenliyor. İş dünyası kategorisi altında bayii toplantıları, firma toplantıları, zirai ilaç toplantıları, tohum, fide, gübre toplantıları, sektörel gelişim ve eğitim programları, parti toplantıları, çalışanlar ile yemekli-yemeksiz toplantılar gerçekleştiriyor. Etkinlik hizmetleri kategorisi altında kişisel gelişim eğitimleri, sağlık ve güzellik etkinlikleri, workshop, doğum günü, iftar yemeği organizasyonlar alırken Bereket Evi Kids kategorisi ise oyun atölyesi, çocuk doğum günü, cinsiyet partisi, baby shower, diş buğday partisi gibi etkinlikleri içeriyor.

100 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip ve gün boyu organizasyonu gerçekleştirecek davetlilere özel olan Bereket Evi salonu dışında düşünen sağlık problemi olan davetliler için asansör, toplantılar için projeksiyon ve ses sistemi, catering, kendi ikramlıklarını hazırlamak isteyen davetliler için endüstriyel mutfağı da bünyesinde barından Bereket Evi, misafirleri için her ince detayı düşünüyor.