Antalya Migros Alışveriş Merkezi

Antalya Migros Alışveriş Merkezi 6 Haziran 2001 tarihinde Antalya’nın ilk alışveriş merkezi olarak kapılarını ziyaretçilere açmıştır. Migros markasının bölgedeki gücü ile uluslararası, yerel, giyim, teknoloji, dayanıklı tüketim, kuyum sektöründeki güçlü markaları buluşturup, Antalya’nın ilk büyük alışveriş merkezi olarak şehrin turizmdeki popülaritesini arttırarak, dünyanın önemli turizm merkezleriyle her alanda rekabet etmesine olanak sağlamıştır.

32.000 m2 kiralanabilir alan üzerinde 130 ihtisas mağazasıyla, Boyner, Media Markt, Zara, Mango, Tommy Hilfiger, Lacoste, Mavi, Xiaomi, Lcwaikiki gibi yerel ve uluslararası düzeydeki kalite garantili prestijli markalarıyla, geniş ürün yelpazesiyle, dünya ve Türk damak tadına hitap eden geniş fast food alanıyla, 30 kasalı 5M Migros Hipermarketiyle ve kültürel/sosyal etkinlikleriyle klimatize bir ortamda alışveriş yapma keyfini ziyaretçilerine sunmaktadır. Alışveriş merkezinin otopark alanı 1300 araç kapasitesine sahiptir.

Merkezin üç ayrı girişi vardır. Hipermarket giriş katta yer almakta, sekiz salonlu sinema ile fast food alanları birinci katta yer almaktadır. Yemek yeme ve oturma alanları, güney tarafta Akdeniz ve Beydağı manzaralarına bakmaktadır.