ANFAŞ Antalya Expo Center

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ); Antalya’yı fuarlar ve kongreler kenti yapmak, Türkiye ve bölge ihracatını artıracak sektörlerde fuar, kongre ve profesyonel etkinlikler organize ederek, ülke ekonomisine artı değer sağlamak amacıyla, 1994 yılında 71 ortakla kurulmuştur. 1999 yılında ANFAŞ tarafından açılan ANFAŞ Antalya Expo Center ise hizmete girdiği günden bu yana, Antalya’nın en önemli kongre ve fuar merkezlerinden biri sayılmaktadır. 

ANFAŞ Antalya Expo Center, 2016 yılında gerçekleştirilen yenileme çalışmalarının ardından yüzde yüz büyüme göstererek 40.000 m² kapalı, 20.000 m² açık, toplamda 60.000 m²’lik sergi alanına sahip olmuştur. Büyüme sayesinde organizasyon profilini çeşitlendiren merkez, fuar ve etkinlikleri eş zamanlı olarak aynı çatı altında buluşturmakta, bünyesinde gerçekleştirilen genel ve ihtisas fuarlarında, sektörlerinin profesyonellerini bir araya getirmektedir. 

ANFAŞ Antalya Expo Center’ın fuar alanlarına ek olarak, 10 ila 1000 kişi kapasiteli 15 adet kongre, seminer ve konferans salonu ve 2.500 araç kapasiteli otoparkı mevcuttur. 

ANFAŞ Antalya Expo Center’ın geniş ve ferah salonları, fuar, kongre, seminer, konferans, panel, lansman, toplantı, gala yemekleri, gösteri, defile ve özel etkinlikler için ideal bir ortam sunmaktadır.