Antalya Sahne Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu

Antalya’nın kültür ve sanat denilince ilk akla gelen mekanlarından Antalya Açık Hava Tiyatrosu, 2018 yılında onarım ve yenileme çalışmaları geçirdikten sonra yenilenen yüzüyle, Antalya Sahne Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu adıyla hizmet veriyor.

Antalya’nın en önemli cazibe merkezlerinden Sahil Antalya Yaşam Parkı’nın içerisinde bulunan mekan, çam ağaçları arasındaki eşsiz konumu, deniz kenarına yakınlığı sayesinde misafirlerinin doğa ile iç içe unutulmaz saatler geçirmesini sağlıyor.

Birbirinden ünlü isimlerin konserlerine, tiyatro oyunlarına ve dans gösterilerine ev sahipliği yapan Antalya Sahne Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu, 3.100 kişilik kapasiteye sahip. Ses ve ışık sistemi, oturma düzeni ve konforlu koltukları ile ziyaretçilerini memnun eden mekan, özellikle yaz sezonunda yoğun bir programla sanatseverlerin karşısına çıkıyor. Sayısız tiyatro ve ses sanatçısını, sevenleriyle bir araya getiren Antalya Sahne Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu, misafirlerine coşku, eğlence ve hareket dolu geceler yaşatıyor.

Antalya Sahne Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu, keyifli atmosferiyle, benzersiz bir kültür ve sanat mekanı olarak, Antalya’nın modern kent kimliğinin sembollerinden biri sayılıyor.