İzy Dentiste

İzy Dent,  danışanlarına en yüksek kaliteyi son teknoloji ekipmanlarla sunmayı amaçlıyor. Her dilde yardım alacağınız, alanında uzman, genç ve dinamik ekibi ile hizmet veren klinik, diş ve ağız sağlığı problemlerinize uygun çözümler sunarak, sizlerin bembeyaz ve sağlıklı dişlere kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Mavi renklerin ve soft tonların hakim olduğu ferah ve konforlu ortamında danışanlarını ağırlayan İzy Dent, güler yüzlü ve pozitif enerjili kadrosu ile ihtiyaçlarınız konusunda sizlere hızlı ve etkin bir şekilde destek sağlıyor.

 Sağlık Turizmi konusunda ortaya koyduğu memnun edici sonuçlarla danışanlarının güven ve beğenisini kazanan klinik, dünyanın her bölgesinden tedavi için gelenlerin yanı sıra özellikle Fransız danışanların tercih sebebi olmasıyla dikkat çekiyor. İzy Dent’te, dünyaca ünlü markaların ekipmanları ile Hollywood Smile, Couronne, Facette Ceramique, Bridge des Couronnes, Implant Dentaire, Prothese Dentaire, Soins des Gencives, Commblement Osseux, Blanchiment  vb. birçok tedavi seçeneği sunuluyor.