Adalı’s Smile Design

Gülüşünüzü Bizimle Planlayın

Diş Hekimi Adnan Adalı Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdikten sonra 5 yıl Almanya’da özel bir klinikte çalışmış ve sonra Antalya’ya dönüp kendi kliniğini açmıştır. Antalya’daki başarılarından ve dürüst çalışmalarından dolayı kendisine, Alman Konsolosluğu’nun tavsiyesi ve Alman Dış İşleri Bakanlığı’nın onayıyla, Alman Konsolosluğu tarafından ‘Güvenilir Diş Hekimi’ (Vertrauen-Cooperation) belgesi verilmiştir.

Diş Hekimi Adnan Adalı, İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşmaktadır. Kliniğinde oğlu Diş Hekimi Can Adalı (Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu) ile beraber çalışmaktadır. Diş Hekimi Can Adalı, Alman vatandaşı olup Almanca, İngilizce ve Türkçe konuşmaktadır.

Dr. Adnan Adalı’nın eşi Süheyla Adalı, Dental Hijyenist olup Almanya’dan mezun olmuştur. Almanca, İngilizce ve Türkçe konuşmaktadır. Klinikte ayrıca Alman vatandaşı İngilizce, Türkçe konuşan halkla ilişkilerden sorumlu Birgit Liebetanz hanım ve diğer iki bayan çalışma arkadaşlarımız vardır.

Tüm protezlerin son aşamaları, zirkon ve porselen dişler klinikte özel laboratuvarda, özel teknisyenimiz tarafından bitirilmektedir. Klinikte klasik yöntemler dışında lazer diş hekimliği de uygulanmaktadır. Klinik, en modern cihazlarla donatılmış olup diş hekimliğinin bütün branşlarında hizmet verilmektedir.