Adanadayım

Gerçek Adana Lezzetlerini Uzaklarda Aramayın

Kebapları ve et yemekleri ile ünlü Adana mutfağını Antalya’da başarıyla temsil eden Adanadayım, damak tadına düşkün misafirlerine, kusursuz bir yemek keyfi yaşatıyor.

Gastronomi tutkunlarının en sevdikleri mekanlar arasında yer alan Adanadayım, konuklarına yöresel bir yemek ziyafeti sunuyor. Hijyenik ortamında kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan restoran, Adana mutfağının en özel lezzetlerini sofralara taşıyor.   Et severlerin damak tadına uygun tatlar bulacağı geniş yelpazeli menüsüyle, misafirlerini ağırlayan, kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren mis gibi kebap kokuları ile iştahınızı açan ve sizi kendine çeken mekan, güler yüzlü personeli, usta mutfak ekibi, nezih ve ferah ortamı ile hem gözlere hem damaklara hitap ediyor.

Yeni Lezzetler Keşfedin

Usta mutfak ekibinin özenli sunumları ile ünü tüm Türkiye’ye yayılmış Adana lezzetlerini, geleneksel tariflerinin dışına çıkmadan hazırlayan Adanadayım, hünerlerini kusursuzca sergiliyor. En kaliteli etlerden hazırlanan kebaplar, doyurucu dürümler, taptaze salata ve mezelerin yanında ferahlatan içecekleri ile de kalitesini ortaya koyan restoran, lezzet dolu keyif anları için tercih edebileceğiniz bir adres olurken; sevdiklerinizle ziyafet dolu sofralarda yeni tatlar deneyimlemenize fırsat veriyor.