Antalyalı Ocakbaşı & Et Restaurant

Dört dörtlük bir ziyafet için şehirdeki en doğru adreslerden biri olan Antalyalı, damak çatlatan enfes lezzetleri ile gurmelerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. Açıldığı günden bu yana değişmeyen kalitesi ile konuklarını ağırlamayı sürdüren Antalyalı, kebap ve et yemekleri konusundaki leziz seçenekleri ile damak tadına düşkünleri her zaman memnun etmeyi başarıyor.

Ocakbaşı kültürüne yeni bir yorum getiren restoran, özgün ve iddialı sunumları, servis kalitesi, güler yüzlü hizmeti, dost sohbetlerinin yapıldığı samimi ortamı ile çok seviliyor. Kullandığı malzemelerde daima kalite ve doğallıktan yana olarak, lezzetten taviz vermeyen Antalyalı, menüsünde Türkiye’nin meşhur yöresel tatlarını barındırıyor. Doğal ortamında beslenen hayvanların etlerinden hazırlanan Kokoreç, Kendinden Yağlı, Gerdan, Tandır, Adana Kebap, Bademli İç Pilav gibi imza lezzetleri ile ön plana çıkan restoran, zengin et, meze ve salata menüsü ile misafirlerine birçok seçenek sunuyor.

Müptelası olacağınız sofraları ve özlediğiniz sıcak atmosferi aynı çatı altında buluşturan Antalyalı, konuklarına lezzet ve keyif dolu saatler yaşatıyor.