Riviera Costa Riviera Bistro Robert's Coffee Atatürk Parkı BigChefs Adanadayım Sıralı Kokoyaki Sushi Liman Restaurant Lounge Club 7 Mehmet Restaurant Vahap Usta Et Restaurant Antalyalı Ocakbaşı & Et Restaurant Sushi Dotto Kalamar Balık Kebapçı Nabi Parlak Restaurant Arzum Döner Seraser Fine Dining Restaurant Barınak Balık Evi Balıkçı İsa Arma Restaurant Balıkçı Gemisi Alara Restaurant Asmani Restaurant Kumm Balık Lara Balık Arap Nazmi Köfte & Piyaz Cozy Alanya Restaurant & Bar Mezze Grill Restaurant & Ocakbaşı Picasso Port À la Carte Old Town Steakhouse & Pub Ruby’s Side Kitchen Vati Ocakbaşı Mint. Keyf-î Dem Restaurant & Meyhane Zühtü Meze & Cocktails

Restoranlar

Yeme içme konusunda zengin bir kültüre sahip olan Antalya’da, her damak zevkine hitap eden yiyecek ve içecek seçenekleriyle hizmet veren, sayısız restoran ve lokanta bulunuyor. 

Sebze ve meyve cenneti olan Antalya, et ve balık konusunda da çok zengin bir yelpazeye sahip. Antalya ziyaretinizde, yerel ürünlerin yanı sıra en bilinen ve sevilen tatlarla karşılaşabileceğiniz gibi, bugüne kadar hiç bilmediğiniz yaratıcı lezzetlerle de tanışabilirsiniz.  

Yeni tatlar keşfetmenizi sağlayarak, damak kültürünüzü çeşitlendiren, ziyaretçilerine eşsiz bir gastronomi deneyimi yaşatan kentte, asırlık geçmişleriyle şehrin sembolleri arasında yer alan yerel restoranların yanı sıra, Türk ve dünya mutfağının en seçkin örneklerini sunan fine dining restoranlar ve taptaze deniz mahsulleri ile öne çıkan balık restoranları sizi bekliyor.

Menülerindeki enfes lezzetlerinin yanı sıra, ferah ve konforlu ortamları, şık ve estetik dekorasyonları, nezih atmosferleri, orijinal sunumları, kaliteli ve güler yüzlü hizmetleri ile beklentilerinizin ötesine çıkan restoranlar, sizlere unutamayacağınız Akdeniz akşamları yaşatırken, Antalya’da olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissettiriyor.