Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumunda yer alan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; özgün konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine hasdekorasyon anlayışıyla 2011 yılından bu yana misafirlerine hizmet sunmaktadır.
 
Bugün ülkemizin hemen hemen her ilinde franchise işletmesi bulunan marka; Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Pazara sunduğu ürünlerin tamamını Göksu Global A.Ş.’den alan marka; sıcak ve soğuk içecek kategorilerinin yanı sıra unlu mamul ürün satışı da yapmaktadır. Markanın menüsünde;
kahve, kahve ürünleri, salep, sıcak çikolata, çikolata çeşitleri, özel üretim çay, limonata, pasta çeşitleri, dondurma, waffle, sandviç, pizza, hamburger, salata, çorba ve makarna bulunmaktadır.
 
İçeriği ve ismiyle patentleri alınan “Efe Kahvesi”, “Fincan Kek” ve “Çikolaşk” gibi kendine has doğal lezzetleri bünyesinde barındıran firma, AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımla da sürekli gelişime verdiği önemi ortaya koymaktadır. 2017, 2018 ve 2019 yıllarında Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından 5 ayrı ürünü “Üstün Lezzet Ödülü” ve “Kristal Lezzet Ödülü” almıştır. Sütlü Fındıklı Çikolata, Fincan Kek, Çikolaşk ve Efe Kahvesi “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülürken; Limonata 3 yıl üst üste üstün lezzet ödülü alarak “Kristal Lezzet Ödülü (Crystal Taste Award)”ne layık görüldü.
 
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, yakın dönemde Türkiye’nin her il ve ilçesinde “Mağaza, Ekpres, Konteyner ve Kiosk” konseptleriyle franchise vermeyi hedeflemektedir.
 
Uluslararası planda franchise görüşmelerine de devam eden marka, 2022 yılı içerisinde yurt dışında yeni lokasyonlarda şubeleşme çalışmalarını sürdürmektedir.