Riviera Costa Riviera Bistro Robert’s Coffee Atatürk Parkı Shakespeare Bistro Liman Restaurant Lounge Club Armoni Lounge Pablito Bistro Luna Garden Başka Ol The Royal Castle Bistro Tapas Cafe Bistro Nar Beach & Bistro The Big Man Cafe & Bistro The Big Stop Cafe & Bistro

Bistro & Kafeler

Hareketli bir sosyal yaşantıya sahip olan Antalya, turizm kenti olmasının yanı sıra, canlı ve dinamik şehir hayatıyla da dikkat çekiyor. Günlük hayatın telaşı ve yoğun çalışma temposu içerisinde, güne hoş bir mola vermek için ziyaret edilen bistro & kafeler, sevdiklerinizle bir araya gelip sosyalleşmek ve rutin yaşantının dışına çıkmak için mükemmel ortamlar oluyor. 

Leziz sıcak ve soğuk içeceklerinin yanı sıra menülerindeki birbirinden özel tatlarla ön plana çıkan bistro & kafeler, sundukları eşsiz lezzetlerinin yanı sıra, sıcak ve samimi ortamlarıyla da arkadaşlarınızla, ailenizle yapacağınız tatlı sohbetleri, çok daha ayrıcalıklı ve özel kılıyor. 

Antalya’da her zevke ve beğeniye hitap eden çok sayıda bistro ve kafe bulunuyor. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için tercih edebileceğiniz, günün her saati hayatınıza renk katacak buluşmalara ev sahipliği yapan bu seçkin ve nezih mekanlar, kentin yaşam kültürünün ayrılmaz bir parçası sayılıyor.