Kaleiçi Meyhanesi Zaruri Kalender Meyhane Bi' Büyük Meyhane Fosforlu Meyhane Kaleiçi Meyhanesi Konyaaltı Keyf-î Dem Restaurant & Meyhane Zühtü Meze & Cocktails

Meyhaneler

Türk eğlence kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan meyhaneler, sadece yemek yeme yeri değil, aynı zamanda bir dost meclisi. En sevilen şairlere ve yazarlara bile ilham veren, bir yerin müdavimi olma duygusunu hissettiren meyhaneler, günümüzde nostaljik bir gelenek olarak yaşatılmaya devam ediyor. 

Antalya’nın hareketli gece hayatının en önemli unsurlarından biri olan meyhaneler arasında hem klasik meyhane kültürünü temsil eden hem de yeni usul modern meyhane konsepti ile hizmet veren mekanlar bulunuyor. Şehrin dört bir yanına yayılan meyhaneler, zengin ana yemek, meze, salata ve içecek çeşitleri ile konuklarını dört dörtlük sofralarda buluştururken, Akdeniz ve Ege Mutfağı’nın birbirinden özel lezzetlerini tatmanızı sağlıyor. 

Nezih, samimi ve konforlu ortamlarıyla dikkat çeken meyhanelerde, sevilen sanatçıların sahne performanslarını dinleyebilir, Türk Sanat Müziği ezgilerine eşlik edebilir, sevdiklerinizle derin olduğu kadar sıcak sohbetlere imza atarak keyifli zaman geçirebilir ve günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.