Liman Restaurant Lounge Club

Liman Restaurant Lounge Club Antik Side’de Apollon Tapınağının olduğu noktada şıklığı ve tasarımıyla öne çıkarken güçlü mutfağı ve iddialı gece eğlence konsepti ile Side’nin gözbebeği. Akdeniz’in tarihine ve kültür mirasına saygı duyan detaylar ve ana ilham kaynağı olan antik kalıntıları da mekanda hissedeceksiniz. Sakin ortam sizi şımartacak ve aldığınız her nefeste Antik Side ve denizin iç açıcı atmosferini içinize çekeceksiniz.

Liman yaratıcı mutfağını sunarken samimi ve konuksever tavrıyla da sizler için en iyisini hedefliyor. Türk ve Dünya Mutfağı tekniklerini birinci sınıf Akdeniz malzemeleriyle rafine eden Liman Restaurant, yaratıcı, incelikli, cesur ama bir o kadar da uyumlu lezzetlerle karakterize bir restoran.
 
Liman, Side'nin önde gelen gece hayatı destinasyonu olarak kendini aşmaya devam ediyor. Antik kentin kalbinde yer alan mekan, benzersiz görsel ve ışık prodüksiyonu ile eşleştirilmiş 17.000 watt ses sistemine sahiptir. Birinci sınıf DJ'lerden yetenekli bölgesel sanatçıların rotasyonuna kadar performanslar, gerçekten unutulmaz bir deneyim için doruğa ulaşıyor.