Odin Pub The 251 Soul Dubh Linn Irish Pub Cozy Alanya Restaurant & Bar The Irish Pub Alanya Old Town Steakhouse & Pub Lush Side

Barlar

Oldukça hareketli bir gece hayatına sahip olan Antalya, 24 saat yaşayan bir şehir. Eğlenceye gece de devam etmeyi sevenler için yılın 12 ayı birçok farklı alternatif sunan Antalya, konsept barları ve sıra dışı eğlence anlayışı ile gece hayatının en yoğun ve renkli olduğu şehirler arasında yer alıyor. 

Şehir merkezinde, Konyaaltı, Kaleiçi ve Lara Bölgeleri’nde, ilçelerde ise çoğunlukla merkez ve marinalarda yoğunlaşan barlarda, Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ile şehrin genç yetenekleri ve ünlü müzisyenleri sahne alıyor. Performansları ile göz dolduran sanatçıları dinlemeye gelenlerle dolup taşan mekanlar aynı zamanda, modern şehir hayatının önemli buluşma noktaları arasında yer alıyor. 

Barlarda, keyifle içeceğinizi yudumlarken, kendinizi müziğin ritmine bırakabilir, yoğun geçen günün sonrasında sevdiklerinizle buluşarak keyif dolu bir ortamda, yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Pop’tan rock’a, metalden türküye farklı müzik türlerini içeren konseptleriyle, her zevke hitap eden barlar, kentin eğlenceli yüzünü gösteren simgelerden biri olarak, gece yaşantısına çeşitlilik katıyor.