Kiriş Plajı

Antalya’ya 51 km. mesafede bulunan Kiriş, Kemer ilçesinin en popüler tatil beldelerinden. Yaklaşık 2,1 km. boyunca uzanan kumsalı ve masmavi tertemiz denizi, tatilcilere, günlerini dolu dolu geçirmeleri için birçok seçenek sunuyor.

Çok sayıda denize sıfır otellerin ve tatil köylerinin bulunduğu Kiriş Plajı’nın, portakal ağaçları ile kaplı olan kıyı şeridine, günübirlik tatilciler de giriş yaparak, halk plajından faydalanabiliyor.

Kiriş Plajı’nda, güneşlenebilir, berrak suların, geniş kumsalın tadını çıkararak gün boyu dinlenip tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Daha hareketli bir gün geçirmekten yanaysanız, deniz paraşütü, jet-ski, banana, su kayağı, dalış gibi çeşitli su sporları imkanlarından faydalanabilirsiniz.  Çevredeki ünlü koylara düzenlenen tekne turları ile bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. 

Merkezi konumu ve avantajları ile yerli ve yabancı turistlerin sıkça tercih ettiği Kiriş Plajı, yeşil ve maviyi buluşturan atmosferiyle hem gözlerinize hem ruhunuza son derece iyi gelecek.