Çamyuva Plajı

Antalya’ya 53 km. Kemer’e yaklaşık 7 km. mesafede yer alan Çamyuva, Kemer ve Tekirova arasında konumlanıyor. Adıyla uyum içerisinde, ağaçlarla örtülü yemyeşil bir doğaya sahip bölge, doğa ile iç içe, huzurlu ve sakin bir tatil deneyimi yaşayacağınız adreslerin başında geliyor.  

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bu şirin ve kendi halindeki tatil beldesinde, yeşilliklerin arasında, doğanın bütünlüğünü bozmayacak şekilde inşa edilmiş, yüksek standartlarda hizmet veren, birçok kaliteli tatil köyü, otel ve pansiyon yer alıyor. Uzunluğu yaklaşık 3 kilometreyi bulan son derece geniş bir plaja sahip olan Çamyuva’da, denize sıfır otellerin kendi plajları bulunuyor. Günübirlik tatilciler de son derece temiz ve konforlu bir plaj olan Çamyuva Halk Plajı’ndan faydalanabiliyor.

Açıklardaki engin manzaraya karşı özgürce yüzeceğiniz masmavi denizi, altın sarısı kumsalı ve daha birçok güzelliği ile son derece cazip seçenekler sunan plajda, deniz kum ve güneş keyfi yaparak, Akdeniz’de olmanın ayrıcalıklarını sonuna kadar hissedebilirsiniz.