The Land of Legends

The Land of Legends; konuklarına heyecan, eğlence, adrenalin dolu efsanevi bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Dileyenlerin tatil için tercih edebileceği dileyenlerin ise sadece keşfetmek için ziyaret edebileceği çok özel bölümlere sahip The Land of Legends,
benzersiz atmosferi ile her yaştan ziyaretçisine unutulmaz deneyimler yaşatıyor.

Tesisin ana alanları Tema Park, Kingdom Hotel ve Shopping Avenue başta olmak üzere; birçok farklı tatil, eğlence ve alışveriş konseptine sahip mekanları ile siz de burada efsanevi anları sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz.

Konaklamak için Kingdom Hotel’i tercih ettiğinizde, güne rengarenk dekorasyona sahip masalsı bir atmosferde uyanacak, otele özel Eternia Restaurant’ta konuklarımıza özel hazırlanan benzersiz tatları keşfedeceksiniz. Otelin alt lobisinde bulunan, çocuklara özel Nyssa Bar ve oyun alanında çocuklarınız keyifle vakit geçirirken, dilerseniz siz de Anjana Spa’nın uzman terapistleri eşliğinde bedeninizi ve ruhunuz dinlendireceksiniz.

Otel konuklarının direkt ulaşabileceği, diğer konuklarımızın ise giriş bileti ile ziyaret edebileceği dünyaca ünlü Tema Parkımızda, çok sevilen Hyper Coaster ve birbirinden efsanevi eğlence üniteleri ile sizleri bekliyor. Yine, çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilen ünlü çizgi film kahramanları Maşa ile Koca Ayı da Tema Parkımızdaki çok özel konseptlerden bir tanesi olarak ziyaretçilerimize keyif dolu anlar yaşatıyor. Yeme-içmeye dair her ayrıntının özenle tasarlandığı Tema Parkımızda eğlencenizi gün boyunca kesintisiz yaşayabilirsiniz.

Ayrıca dünyanın en uzun su kaydırağını içinde barındıracak yeni alanımız Tropic Lagoon’ da, Tema Parkımızın önümüzdeki sezondaki yepyeni sürprizlerinden biri olarak sizlerle buluşacak.

Tesisimizin çok sevilen bir başka alanı olan Shopping Avenue ise dünyaca ünlü moda markalarına ve gurme restoranlara ev sahipliği yapıyor. Açıkhava alışveriş keyfini doyasıya yaşayacağınız Shopping Avenue’nun güney bölümünde ise dünya mutfaklarını benzersiz bir atmosferde sunan restoranlar, sanatla iç içe olacağınız, benzersiz dekorasyonu ile Marinart yer alıyor.

Yıl boyunca çeşitli festivaller, konserler ve gösteriler ile çok renkli deneyimler sunan Shopping Avenue, akşam saatlerinde ise izleyicileri algılarının ötesinde bir yolculuğa çıkaran dünyaca ünlü Müzikal Gösterimizin sahnelendiği benzersiz bir deneyim alanına dönüşüyor. Işık şovları ile hayranlık uyandıran ikonik Chateau’muz da yine Shopping Avenue’nun çok sevilen bölümlerinden bir tanesi olarak yıl boyunca ziyaretçilerin fotoğraflarına eşlik ediyor. Ayrıca Shopping Avenue boyunca devam eden kanalımızda yapabileceğiniz Taxi Boat turu da tesisimizdeki farklı deneyimlerinizden biri olacak. The Land of Legends’daki efsanevi anılarınızı yanınızda taşımak isterseniz, benzersiz hediye seçenekleri ile The Land of Legends Store sizleri keyifle ağırlayacak.

The Land of Legends’daki tatiliniz boyunca keyfinizi artıracak çok özel bir seçeneğiniz daha var. İsteyen konuklarımız tatilleri süresince, Kingdom Hotel misafirlerimize özel shuttle servisi ile Rixos Premium Belek’e ulaşabilecek, Rixos’un eşsiz plajını ve ısıtmalı havuzlarından faydalanabilecekler.

Efsanevi deneyimleri ve çok özel mekanları ile unutulmaz anlar yaşayacağınız The Land of Legends’da keşfedeceğiniz çok şey var.