Heart of Antalya

Antalya’nın en büyük lunaparkı olan Aktur Park, adrenalin seviyenizi yükseltecek birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile sizi bekliyor. Gondol, Ahtapot, Atlı Karınca, Balerin, Uçan Halı, Korku Evi, Roket, Tornado, Crazy Dance, Loop Zone, Twister Coaster, Airborn, Rio Rapidos gibi sayısız etkinlik ile aile boyu eğlenceye doyacağınız Aktur Park, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük dönme dolabının da sahibi… 

Heart of Antalya ismi ile hizmet veren 400 ton ağırlığındaki dönme dolap, 30 katlı bir binaya denk gelen 90 metre yüksekliği ile Avrupa’nın en büyük ikinci dönme dolabı konumunda bulunuyor. 

Açılır açılmaz Antalya’nın sembollerinden biri olan ve kente prestij katan Heart of Antalya, hava karardığında yapılan özel ışıklandırmalar sayesinde, uzak noktalardan bile fark edilerek, büyüleyici bir görünüm sergiliyor. 

Normal ve VIP kabinleri ile bir turunu 18 dakikada tamamlayan Heart Of Antalya, yükseldikçe giderek ufalan siluetler ve maket gibi görünen yerleşim yerleriyle,  ziyaretçilerine farklı, sıra dışı ve unutulmaz bir deneyim sunuyor. Cesaretinizi sınarken sizi gökyüzüne doğru yaklaştırıp bulutlarla buluşturan, gündüzü ayrı gecesi ayrı muhteşemlikte manzaralar sunarak, Antalya’yı bir uçtan diğer uca görme imkanı sağlayan dönme dolap turu ile siz de renkli bir Antalya hatırasına sahip olabilirsiniz.