TerraCity Antalya Migros Alışveriş Merkezi Agora AVM Mall of Antalya MarkAntalya ÖzdilekPark Antalya

AVM'ler

Yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşidiyle, yılın 365 günü kesintisiz alışveriş keyfi sunan Antalya, Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış mağazalarının bulunduğu alışveriş merkezleri ile dikkat çekiyor. Bu seçkin ve prestijli merkezler, marketten giyime, elektronik eşyadan kırtasiyeye, kozmetikten spor malzemelerine, mobilyadan takıya, restorandan sinemaya kadar her türlü ihtiyacınızı aynı çatı altında toplayarak, zahmetsiz ve keyifli alışveriş imkanı sunuyor. Ünlü markaların ürünlerini, alıcılarla buluşturdukları alışveriş merkezleri, aynı zamanda alışveriş tutkunlarına, son moda tasarımları ve yeni sezon trendlerini takip etme fırsatı veriyor.

Ziyaretçilerinin rahatlığı için tüm ayrıntıları göz önünde bulunduran alışveriş merkezleri, düzenli yerleşim planları ile aradığınız her şeyi kolayca bulmanızı sağlarken, yazın sıcağından kışın soğuğundan etkilenmeyeceğiniz ferah ve konforlu bir ortamda, doya doya alışveriş yapmanızı sağlıyor. Katların arasında keyifle gezip ihtiyaçlarınızı tamamladıktan sonra yeme içme veya eğlence alanlarında güne devam edip sevdiklerinizle hoş saatler geçirmek de alternatifler arasında. 

Yaşam standartları yüksek, çağdaş bir dünya kenti olan Antalya’da, Terracity, Shemall, MarkAntalya, 5M Migros, Mall of Antalya, Deepo Outlet Center, ÖzdilekPark, Erasta ve Flora Park gibi alışveriş merkezleri, alışveriş sevdalılarını bekliyor.