Kaş Camping

Antalya’nın en ünlü turistik ilçelerinden Kaş, bozulmamış doğası, serin ve berrak denizi, bakir koyları, kanyonları ve adalara yakınlığıyla, muazzam bir tatil cenneti. Likya, Pers, Roma ve Bizans Medeniyetleri’ne ev sahipliği yapan antik kentlerle çevrili ilçe, büyüleyici atmosferiyle ziyaretçilerini hemen etkisi altına alıyor.

Kaş ilçe merkezi Andifli Mahallesi’nde bulunan Kaş Kamping, dingin ve huzurlu bir tatil arayışında olanlar için 7 dönümlük bir alanda çadır, bungalov, karavan, kulüp odası gibi konaklama seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Deniz kenarına kurulu işletme, tatilcilerin elektrik, su, internet gibi temel ihtiyaçlarını karşılayarak konforlu bir tatil deneyim yaşamalarını sağlıyor. Kamp alanında konaklarken, yeşilliklerin altında muhteşem deniz manzarası eşliğinde geçirdiğiniz saatlerde, doğanın huzurlu sesine de kulak verebilirsiniz. 

Zengin aktiviteler ile misafirlerinin tatilini dolu dolu geçirmesini sağlayan Kaş Kamping, doğal hayattan uzaklaşmadan konforlu bir tatil yaşamanıza imkan veriyor. Kampın her damak zevkine uygun lezzetler sunan kafesinde deniz manzarası eşliğinde yeme içme keyfi yapabilir, ağaçlar arasında kitabınızı okuyabilir, arkadaşlarınızla tavla keyfi yapabilir ya da Kaş’ın masmavi sularına dalarak denizin altındaki rengarenk yaşamı keşfedebilirsiniz.  

Kaş Kamping, merkezi konumu ile aynı zamanda çevresindeki birçok tarihi ve doğal güzellikleri keşfetme fırsatı sunuyor. Kaş ilçe merkezi, Kalkan, Patara Antik Kenti, Patara Plajı ve Xanthos Antik Kenti, bu güzellikler arasında ilk akla gelen yerler oluyor.