İncekum Orman Kampı

Antalya şehir merkezine 109 km. uzaklıkta bulunan İncekum Kamp Alanı; Alanya ilçesinin Avsallar Bölgesi’ndeki, İncekum Tabiat Parkı içerisinde yer alıyor. Ücretli kamp alanı, her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Denizden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki kampta, çadır, bungalov kiralama veya karavan ile konaklama seçenekleri bulunuyor. 

İçerisinde restoran ve marketi bulunan, 156 dönüme yayılmış kamp alanı, konforlu bir tatil deneyimi sunuyor. Kamp alanından günübirlik olarak faydalanmak da mümkün.   

Eşsiz bir doğa harikası olan İncekum Orman Kampı’nda, unutulmaz günler ve geceler yaşayabilirsiniz. Masmavi berrak suları ve incecik kumlarıyla ünlü 2,5 km’lik plajda, deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Yeşil ve mavinin bütünleştiği doğanın kucağında, keyifle zaman geçirerek, huzuru ve sakinliği hissedebilirsiniz. Çam ağaçlarının gölgesi altında dinlenirken, yılın tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Bölgenin benzersiz tabiatını keşfederken, piknik, doğa yürüyüşü, dalış, doğa fotoğrafçılığı gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Geceleri ise, sırtınızı yumuşacık kumlara yaslayarak bir yanda suların kıyıya vurmasını dinlerken bir yandan da ışıl ışıl parlayan yıldızları seyre dalabilirsiniz.