Doyran Göleti Kamp Alanı

Konyaaltı ilçesi sınırları içerisindeki Akdamlar Mahallesi’nde yer alan Doyran Göleti Kamp Alanı, huzur ve sessizlik arayanlar için ideal bir ortama sahip. Şehir merkezine 20 dakika uzaklıkta yer alan kamp alanı, ulaşım kolaylığı sayesinde kent sakinleri tarafından sıkça tercih ediliyor.

Soğuk suyu ve kendine özgü muhteşem rengi ile ünlü gölet, oksijen oranı bol tertemiz havası, etrafını çevreleyen dağların heybetli görünümü, büyüleyici manzaraları, haz ve dinginlik veren yemyeşil tabiatıyla, birçok doğa tutkununun şehrin içindeki kaçış noktası.  

Doyran Göleti Kamp Alanı’nda, çadır veya karavan ile konaklamak mümkün. Gölün çevresinde herhangi bir tesis bulunmuyor. Bu yüzden kamp yapmak isteyenlerin, gelirken tüm ihtiyaçlarını temin etmeleri öneriliyor. 

Hafta içi daha sakin olan kamp alanı, hafta sonları, piknik ve mangal yapmak isteyen kent sakinleri nedeniyle daha kalabalık oluyor. Ziyaretçilerini enfes panoramalarla baş başa bırakan Doyran Göleti çevresinde konaklamanın dışında, fotoğrafçılık, balıkçılık, doğa yürüyüşleri, bisiklet gibi birçok çeşitli aktivite yapmak mümkün.