Ters Ev Aksiyon Parkı

Aksu ilçesi sınırları içerisinde, Antalya’nın en gözde turizm beldelerinden Kundu’da yer alan Ters Ev Aksiyon Parkı, 300 metrekarelik arazide, 85 metrekarelik bir alana kurulu. 2016 yılında hizmete açılan bu tasarım harikası ev, dış görünüşünden içerisindeki eşyalara kadar tüm özellikleriyle, sıra dışı bir eğlence şekli sunuyor.

Giriş kapısının bile ters olduğu evdeki, oturma gruplarından mutfağa, banyo dolaplarından tuvalete kadar tüm eşyalar, alışılmışın aksine, tabanda değil tavanda yer alıyor. 

Ziyaretçilerine tavanda yürüyormuş hissini yaşatan, dengelerini ve algılama şekillerini değiştiren Ters Ev Aksiyon Parkı, farklı fotoğraflar çekilmesi adına her yıl konseptini yeniliyor. Aksiyon parkı, standartların dışındaki ilgi çekici, şaşırtıcı ve merak uyandırıcı eğlence anlayışıyla, bu unutulmaz deneyimi yaşamak isteyen yerli ve yabancı turistlerle, fotoğraf meraklılarını ağırlıyor. 

Albümünüzün belki de en orijinal karelerini yakalayacağınız Ters Ev Aksiyon Parkı, her şeyin tepetaklak olduğu, sınırları zorlayan şoke edici atmosferiyle, Antalya’da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor.