PARKFUNtastic

Türkiye’nin en iyilerine bünyesinde yer veren PARKFUNtastic, Kepez ilçesinde yer alıyor. 250.000 m2‘lik bir alana sahip olan park, eğlence, macera ve lezzeti bir arada sunuyor.

Her yaş ve zevke hitap eden aktivite seçeneklerine sahip olan PARKFUNtastic, doğaya uyumlu, ferah ve geniş alanında, birçok sportif faaliyetlerin gerçekleştirilmesine imkan tanıyarak, ziyaretçilerine bir günü dolu dolu yaşama fırsatı veriyor. Park, birbirinden farklı parkurları ve özel etkinlikleri sayesinde, heyecan ve macera tutkunlarına, temposu yüksek, adrenalin dolu saatler vadediyor. 

PARKFUNtastic, doğa ile iç içe olarak sınırsız heyecanı hissedeceğiniz ATV safari, 900 metre uzunluğundaki yol üzerinde saatte 50 km kadar hıza ulaşarak nefesinizi kesen dağ kızağı, iniş sırasında muhteşem Antalya manzarasını görebileceğiniz zipline, doyumsuz bir eğlence yaşatan lunapark, önünüzdeki engelleri aşmaya çalışırken sınırlarınızı zorlayacağınız survivor, suyun üstünde ıslanmadan kalırken sizi şaşırtan waterball, 350 metrelik virajlı pistiyle soluk soluğa anlar yaşayacağınız Go-kart, 4- 12 yaş arası çocukların sıkılmadan vakit geçireceği kepçe park, ailece güven içerisinde eğlenebileceğiniz pool boat, Türkiye’de sınırlı sayıda bulunan ‘Dev Sky‘dan kaymanın tadını çocuğunuzla yaşayabileceğiniz, birbirinden farklı trambolin ve şişme oyun gruplarının bulunduğu tematik park, çeşitli akülü arabalara ve bisiklete binebileceğiniz bisiklet park, at binmenin keyfini yaşayacağınız at maneji gibi aktiviteler ile farklı deneyimler edinmenizi ve hafızalarda iz bırakan anlar yaşamanızı sağlıyor.

Misafirlerinin mutlu ve huzurlu vakit geçirmesini amaçlayan PARKFUNtastic, her türlü damak zevkine uygun zengin menüsünde, Asya ve Avrupa Mutfakları’ndan özel lezzetleri tadabileceğiniz nezih restoranıyla hizmet veriyor. Parkta, temposu yüksek ve hareketli saatler geçirdikten sonra, konforlu yeme içme alanlarında dinlenerek enerji depolayabilirsiniz. PARKFUNtastic’te ayrıca, doğum günü, parti, nişan gibi özel etkinlikler ve kutlamalar da yapılabiliyor.