Kepez Macera Ormanı

Kepez Kent Ormanı içerisinde yer alan Kepez Macera Ormanı, limitlerinizi zorlayan, adrenalini yüksek, bir o kadar da heyecan ve neşe dolu aktiviteleriyle, ziyaretçilerine eğlenceli anlar vadediyor. 

70.000 metrekarelik bir alanda hizmet veren macera ormanında, başta çocuklar için olmak üzere, her yaş kategorisine hitap edecek çeşitli etkinlikler bulunuyor. Parkın minik ziyaretçileri, büyük keyif alacakları aktivitelere katılarak, bir yandan eğleniyor bir yandan macera ve aksiyon dolu bir gün geçiriyor. 

Sıra dışı atmosferiyle kente farklı bir soluk ve özgün bir eğlence anlayışı getiren Kepez Macera Ormanı’nda, paintball, binicilik, survivor, zipline, dağ kızağı, yüksek ip parkuru, labirent, tırmanma duvarı gibi enerjinizi yükseltecek faaliyetlerin yanı sıra, doğum günü kutlamaları, baby shower, grup yemekleri gibi özel etkinlikler de yapılıyor. Gün boyu süren aile animasyonları, arkadaşlarınızla katılacağınız takım aktiviteleri ile bir günü dolu dolu yaşamanızı sağlayan macera ormanı, 300 kişiyi ağırlayan ferah restoranında, Türk ve dünya mutfağına ait en özel lezzetleri tatmanızı sağlıyor.

Ailenizle veya sevdiklerinizle, gündelik hayatın rutinlerinden uzaklaşarak, ilginç ve yeni şeyler deneyimlemenize fırsat veren Kepez Macera Ormanı, doğayla özgürce baş başa kalırken, bir yandan da eğlence, heyecan ve keyfi bir arada yaşamanız için renkli atmosferiyle sizi bekliyor.