Dolusu Park

Heyecan ve eğlencenin en dolusunu vadeden DoluSu Park, Kemer’in Kiriş Beldesi’nde hizmet veriyor. Eşsiz Beydağları manzarası eşliğinde ziyaretçilerini ağırlayan ve onlara doludizgin eğlenceler yaşatan park, denize sıfır konumda.

Türk mimarisinin minyatür sokağı ve halk kahramanı Nasreddin Hoca ile misafirlerini karşılayan DoluSu Park, aksiyon ve macera dolu 32 farklı aktivite sunuyor. Tesiste, 17 yetişkin, 9 çocuk kaydırağı bulunuyor. Türk masal kahramanlarından esinlenerek tasarlanan kaydıraklarda, gün boyu neşe ve coşku konuklarını bekliyor. Keloğlan ve arkadaşlarının prensesi Tepegöz’den kurtarma macerasını anlatan Masal Sokağı da çocukların yoğun ilgisini çekiyor.

Birçok yeniliğe imza atarak eğlence standartlarını yükselten parkta, 3 kaydırağın yan yana yer aldığı, inanılmaz bir hızla ilerleyeceğiniz ‘Kulvar’da, rakiplerinizle yarışabilir ya da 80 metre uzunluğundaki boynuzla, kıvrıla kıvrıla havuza kayabilirsiniz. ‘Mağara’ ile 101 metre uzunluktaki gizemli derinliğe doğru yol alabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek olan Deniz Kızı Akvatoryum’unda, mitolojinin en gizemli kahramanlarından deniz kızları ile tanışarak, onların heyecan ve merak uyandıran gösterisini izleyebilirsiniz. Masallardaki Kaf Dağı’nın zirvesinden hareket eden ‘Dev Huni’yi görebilir ‘Kay Uç Kaydırağı’ ile soluksuz anlar yaşayabilirsiniz. 

Çılgın atmosferiyle konuklarına, bambaşka bir macera deneyimi yaşatan DoluSu Park’ta, bir günü dolu dolu geçirmek için çeşitli alternatifler de mevcut. Ailece yapacağınız köpük partileri ile gününüzü renklendirebilirsiniz. Kiriş’in masmavi sularında yüzmek istiyorsanız, parkın özel plajı olan DoluSu Beach’te, deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.