Antalya Akra Caz Festivali

2018 yılında ilki gerçekleştirilen Antalya Akra Caz Festivali, caz müziğinin usta isimlerini ve dünyaca ünlü sanatçıları, caz severlerle bir araya getiriyor.

Her yıl giderek artan bir ilgiyle takip edilen ve renkli bir müzikal yelpazeyle müzik severlerin karşısına çıkan festivalde, modern ve klasik cazın yanı sıra, caz müziğin, funk, hip hop, r&b, rock, latin, soul ve elektronik tarzla harmanlandığı, özgün yorumlu eserler, izleyicilere doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatıyor.  

Sonbahar aylarında düzenlenen Antalya Akra Caz Festivali, Akra Hotels‘in ferah ve geniş bahçesinde, Beydağları’nın büyüleyici manzarası eşliğinde ağırladığı konuklarına, Akdeniz’in tüm güzelliklerini, son derece nezih, sıcak ve kaliteli bir atmosferde deneyimleme fırsatı sunuyor.

Unutulmaz anlara sahne olan festival süresince, caz tutkunları, sevilen sanatçıların muhteşem performanslarına şahit olurken, caz müziğin farklı renkleriyle tanışma imkanı buluyor.

Türkiye’nin en prestijli caz festivallerinden biri olan Antalya Akra Caz Festivali, tüm profesyonelliği ile caz müziğini daha geniş kitlelere tanıtmayı ve sevdirmeyi başarıyor.