Arama

Oyuncu Jared Celma: “Antalya’nın Doğal Güzellikleri Beni Büyüledi”

İspanyol asıllı model ve oyuncu Jared Celma, yeni bir Netflix projesi için Antalya’daydı. Biz de bu vesileyle genç oyuncu ile bir araya geldik, yeni projesi ve Türkiye hakkındaki düşüncelerini sorduk. Buyurun röportajımıza…

Sizi biraz yakından tanıyabilir miyiz? Jared Celma nasıl biridir?

Öyle olmasa bile sıradan bir hayatım varmış gibi yaşamak isterim. Ailem ve arkadaşlarımla zaman geçirmek çok hoşuma gidiyor. 3 yıl önce modelliğe başlama kararı verdiğimde bunun zor bir seçim olduğunu biliyordum. Çünkü farklı birçok ülkede modellik yaptığım sürece ailemden uzak kalacağımı biliyordum. Nitekim öyle de oldu. Ancak bu benim seçimimdi. Özellikle karantina sürecinde tüm işlerin birden durması ve eve kapanmak, herkes gibi benim için de zor bir dönemdi. Kendime köpek aldım, bu sayede günler biraz daha hızlı geçti diyebilirim.

“Modellik benim için başlangıç aşamasıydı. Şimdi hedefim iyi bir aktör olmak.”

Oyuncu olmaya nasıl karar verdiniz?

Modellik yaptığım bu üç yılda, önemli markalarla çalışırken film sektöründen birçok insanın dikkatini çektim. Özellikle Instagram üzerinden birçok kişi fotoğraflarımı ve videolarımı takip ediyordu. Bu sayede dijital platformlarda iş yapan birkaç yönetmen ile mailleştim. Kendilerinden bana ileriye dönük önemli öneriler geldi ve bu doğrultuda oyunculuk eğitimleri almaya başladım. Zaten modellik benim için başlangıç aşamasıydı… Şimdi hedefim iyi bir aktör olmak.

 “Netflix yapımında rol almak hayalimdi.”

Yeni bir Netflix yapımında rol alıyorsunuz, bu sizin için ne ifade ediyor? 

Bundan birkaç yıl önce, bir Netflix yapımında rol almak hayalimdi. Şimdi bunu gerçekleştiriyor olmak ayrı bir mutluluk veriyor. Ve bundan sonra başka projelerde çalışabilmem için beni motive ediyor. 

Biraz projeden bahseder misiniz, nasıl bir iş olacak?

Projeyle ilgili çok fazla detay verememekle birlikte izleyeni filmin sonunda ters köşe yapabilecek bir projeden bahsedebiliriz.

Çekimler Antalya şehir merkezi dışında nerede gerçekleşiyor?

Patara Antik Kenti’nde, Saklıkent Kayak Merkezi’nde ve değişik birçok mekanda…

“Türkiye deyince aklıma kırmızı bir bayrak, masmavi deniz, sıcakkanlı insanlar ve güzel anılar geliyor.”

Türkiye deyince aklınıza ne geliyor?

Kırmızı bir bayrak, masmavi deniz, sıcakkanlı insanlar ve güzel anılar… Ailem, diziler sayesinde Türkiye hakkında çok fazla fikir sahibi. Onlarla en kısa zamanda Türkiye’yi bu kez tatil amaçlı ziyaret etmek istiyoruz.

Daha önce Antalya’ya gelmiş miydiniz?

Türkiye’ye ilk gelişim. Antalya’ya gelmeden önce İstanbul’u görme şansım oldu. Orada birçok yeri gezdim. Kapalı Çarşı, Sultanahmet Camii, Ortaköy, Kadıköy’den çok etkilendim. Antalya’nın da kendine has doğal güzellikleri, planlı yapılaşması beni büyüledi.

Şehri gezecek misiniz?

Tabii… Zaten proje için Antalya’nın birkaç yerini gezdim. Ancak çekimler bittikten birkaç gün sonra Antalya’dan ayrılacağım. O sırada bana önerilen birkaç doğal güzelliği daha gezmek istiyorum.