Arama

Hediyelik Eşya

Hediyelik eşya olarak çok özgün şeylere rastlayabileceğiniz Antalya’da, alışveriş yapabileceğiniz yerlerin sayısı da bir hayli fazla.

Hediyelik Eşya

Deniz, kum ve güneş denince akla ilk gelen yerler arasında olan Antalya, yerel lezzetleri ve alışveriş imkanlarıyla da oldukça ünlü. Hediyelik eşya olarak çok özgün şeylere rastlayabileceğiniz Antalya’da, alışveriş yapabileceğiniz yerlerin sayısı da bir hayli fazla. Bunların başında ise Kaleiçi’nin tarihi atmosferindeki hediyelik eşya dükkanları geliyor. İnce işçilikle dokunan kilimlerden evlerinize renk katacak el emeği çini sarkıtlara, otantik takılardan deri ürünlere kadar birçok zenginliğe sahip olan şehrin dört bir yanı, özgün hediyelik eşya fırsatları ile dolu.

Büyük alışveriş merkezleri, sahil kenarındaki sokaklarda yer alan butik mağazalar, takı eşyaları satan seyyar satıcılar ve caddelerde kurulan pazarlar; Antalya’da hediyelik eşya bulabileceğiniz diğer önemli noktalar arasında yer alıyor. Ayrıca tam bir turunç cenneti olan Antalya’da, yöreye özgü turunç ve bergamot reçelleri de lezzetli bir hediyelik eşya önerisi olarak değerlendirilebilir. Seyahat etmenin simgelerinden olan magnetler, şehrin güzelliklerini yansıtan kartpostallar, tekstil ürünleri ve geleneksel Türk yaşam biçimini yansıtan nostaljik objelerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.