Arama

Eğlence

Eğlenceli ve hareketli bir gece hayatına sahip olan Antalya’da, her türden müziği dinleyebileceğiniz birçok farklı mekan bulunuyor.

Barlar

Gece eğlenmeyi sevenler için yılın 12 ayı birçok alternatif sunan Antalya, konsept barları ve sıra dışı eğlence anlayışı ile gece hayatının en hareketli olduğu şehirler arasında yer alıyor. Konyaaltı, Kaleiçi ve Lara bölgelerinde yoğunlaşan mekanlarda, Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ve şehrin genç yetenekleri sahne alıyor. Farklı müzik türlerine uygun konseptler sunan barlar, kendini müziğin ritmine bırakmak isteyen misafirlerine keyif dolu anlar yaşatıyor.

Kulüpler

Antalya’nın geceleri, en az gündüzleri kadar renkli ve eğlenceli… Size her anınızı dolu dolu yaşatacak imkanlar sunan Antalya, şehrin en güzel noktalarına konumlanan kulüpleri ile gece eğlencelerine de farklı bir renk katıyor. Dünyaca ünlü DJ’ler, büyüleyici dans şovları ve yüksek ritimli müzikleri ile geceyi ısıtan mekanlarda, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye ortak olabilirsiniz.

Meyhaneler

Türk eğlence kültüründe özel bir yeri olan meyhaneler, sadece yemek yemek için değil, sevdiklerinizle keyifli muhabbet etmek için de gidilen yerlerdir. En sevilen şairlere bile ilham veren meyhaneler, günümüzde nostaljik bir gelenek olarak yaşatılmaya devam ediyor. Antalya’da da şehrin dört bir yanına yayılan meyhanelerde Türk sanat müziği dinleyebilir, Ege ve Akdeniz mutfağının en özel mezeleri ile keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Şarap Evleri

Tarihi antik çağa kadar dayanan şarap, her türlü ortamı keyiflendiren lezzeti ve romantik ruhu ile Akdeniz gecelerinin de vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle Kaleiçi’nin tarihi sokakları arasında bulunan şarap evleri, akşam saatlerine ayrı bir keyif katıyor. Güneşli gün sayısı ve verimli toprakları ile kaliteli üzümün de adresi olan Antalya, kaliteli yerel şaraplarıyla dikkat çekiyor.