Arama

Antalya’dan Dijital Dünyada Önemli Adım

Türkiye turizminin başkenti Antalya, antalya.com.tr domaini ile dijital destinasyon iletişimi dünyasında yer alırken, ilk kez resmi olarak kurgulanan sosyal medya hesaplarıyla da kentin benzersiz zenginliklerini tüm dünyaya tek elden tanıtacak.

Antalya.com.tr tanıtım toplantısı Lara Barut Collection’da Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya il Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır, AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı, ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege ve deneyimli turizmcilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Antalya’nın dijital dünyadaki iletişim gücünü hem nitelik hem de nicelik olarak artıracak proje, sadece bir info web olarak değil; şehir aplikasyonu, akıllı şehir uygulamaları, rezervasyon gibi imkanları da kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Yılda 20 milyona yaklaşan misafirlerine güncel, yeni ve renkli bir yol haritası sunacak olan antalya.com.tr, İngilizce, Almanca, Rusça ve Türkçe olmak üzere 4 dilde iletişim sunacak.