Arama

Aktiviteler

Günün ilk ışıklarından gece yarısına kadar süren sayısız aktivite sunan Antalya, birbirinden keyifli anlara ev sahipliği yapıyor.

Müzeler

Akdeniz kıyılarının göz bebeği Antalya, doğal güzelliğinin yanı sıra, tarihi ve farklı aktiviteleri ile dikkat çekiyor. Tarih boyunca birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapan Antalya’da, tarihe ışık tutan birçok antik kalıntı bulunuyor. Gün yüzüne çıkarılan kalıntıların bir kısmı, şehrin farklı bölgelerindeki müzelerde sergileniyor. Arkeolojik müzelerin dışında; fotoğraf müzesi, oyuncak müzesi, nostaljik araç müzesi, kum heykel müzesi ve deniz biyolojisi müzesi gibi birçok müzenin bulunduğu şehir, müze gezmeyi sevenler için tam bir müze cenneti.

Eğlence Parkları

Eğlence, adrenalin ve heyecanın adresi olan Antalya; dünyanın en büyük tünel akvaryumu, Avrupa’nın en iyi su parkı ve Türkiye’nin en büyük dönme dolabının da aralarında bulunduğu birçok aktivite ile eğlenceye ortak oluyor. 7’den 70’e tüm konuklarına, her an yeni bir keşif yapacakları benzersiz bir deneyim sunan Antalya; akvaryum, su parkları ve lunaparklar ile sizi bekliyor. Şehrin dört bir yanından yükselen kahkaha seslerine siz de katılın.

Mutlaka Görün

Büyüleyici seyir terasları, gizemli sokaklar, şehri süsleyen parklar ve mavi tur yolculukları… Turizmin başkenti Antalya, yeni yerler keşfetmek için harika fırsatlar sunuyor. Sürprizlerle dolu bir tatil vadeden Antalya’da, her köşe başında ayrı bir güzellik bulunuyor. Turunç ağaçları arasında şehrin güzelliklerini keşfederken, Akdeniz’de olmanın keyfini çıkarın.

Kamp Alanları

Antalya, lüks otelleri ve tatil köylerinin yanı sıra, etkileyici kamp alanlarıyla da Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen şehirleri arasında bulunuyor.  Çadırınızla birçok ücretsiz alanda kamp kurabileceğiniz gibi ücretli kamp alanlarıyla da doğanın kalbinde konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. Elverişli iklimi nedeniyle yıl boyunca kamp imkanı sunan Antalya, karavan tutkunlarının da yoğun ilgisini görüyor. Akdeniz’in masmavi sularının yanı başında ya da çam ormanlarının gölgesinde unutulmaz bir kamp deneyimi sizi bekliyor.